Jaamalilled

Balti jaama lillepood

Jaamalilled RSS Feed
 
 
 
 

Lillepoodi minnes

Soovides lillepoes valiku tegemisel abi, on müüjal pakkumise tegemiseks vaja teada järgmist:

  • millise üritusega on tegemist nt sünnipäev, juubel, kimp koostööpartnerile, matus, seade kontorisse sekretäri lauale?
  • kas lille saaja on mees või naine?
  • milline võiks olla ostu maksumus?

Kõige enam kehtiv reegel on järgmine: rõõmsatel puhkudel on soovitatav osta paaritu arv lilli – üks, kolm, viis jne ja kurbadel paaris – kaks, neli jne.

Tähtsamateks sündmusteks tellitakse kimp või tänapäeval ka järjest sagedamini seade. Seades on lilled varustatud veega mõne päeva ja seejärel tuleks seda lisada. Küsi täpsemaid juhtnööre oma lilleseadja käest.

Mõned inimesed eelistavad lõikelillede asemel potililli. Enne ostu oleks hea teada, millisesse kohta taim asetatakse – kuidas on valgusega, kastmisega jmt. Vajadusel oskab müüja konsulteerida sobiliku taime valikul.

Meestele sobib kinkida: ratsuritäht (amaryllis), roos, flamingo (anthurium), krüsanteem, gladiool, kalla, nelk, gerbera, paradiisilinnu-lill (strelitsia), aialilled (nt päevalill), iiris.

Kinkides ühe lille, siis valige kõrge, tugev, suure õiega. Kui teate, et mehel on mingi hobi võib seda kimbuga siduda. Näiteks, kui talle meeldib golf, võib kimpu lisada golfipalli jmt.

Naistele sobib kinkida: roos, krüsanteem, preeriakell (lysianthus), orhidee, inkaliilia (alstromeria), gerbera, liilia, tulp, tulikas (ranunculus), aia- ja metsalilled.

Comments are closed.

Slaidid

Galerii

pic21 pic14 pic10 pic17 pic08 pic19 pic13 pic03 pic04 pic15 pic07 pic12 pic20 pic11 pic22 pic05 pic02 pic16 pic01 pic09 pic06